Kancelaria Snopczyński Warszawa

Nasze usługi skierowane są do osób, które potrzebują rozwiązania swoich rodzinnych problemów. Posiadamy szerokie doświadczenie w dziedzinach prawa rodzinnego oraz prawa karnego związanego z ochroną dzieci, małżeństwa i rodziny. Z założenia pragniemy pomagać naszym klientom w sposób praktyczny i efektywny. Najważniejsze jest dla nas rozwiązanie problemu jak najbardziej korzystnie dla naszego klienta. Uzyskana wiedza oraz doświadczenie pozwalają zaoferować Państwu kompleksową obsługę prawną i zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych.

Oferowana obsługa prawna obejmuje:

  • Udzielanie porad prawnych.
  • Reprezentację przed sądami.
  • Sporządzanie pism procesowych, pozwów.
  • Sporządzanie opinii prawnych.
  • Prowadzenie negocjacji.
  • Reprezentację w postępowaniu egzekucyjnym.

Doświadczenie

Dział prawa rodzinnego funkcjonujący od 1999r. współtworzą adwokat Mikołaj Snopczyński, założyciel Kancelarii, radca prawny Maria Snopczyńska, oraz radca prawny Anna Kuleszyńska. Najwyższy standard obsługi prawnej gwarantuje nie tylko rzetelna wiedza, ale i lata praktyki naszego zespołu w obszarze prawa rodzinnego.

Specjalizujemy się w: rozwodach, separacjach, podziałach majątku małżeńskiego, alimentach na dziecko i członka rodziny, a także w sprawach o rozdzielność majątkową małżeńską, ustaleniu oraz zaprzeczeniu ojcostwa. Oferujemy również pomoc prawną w przypadkach przemocy w rodzinie.

Nasze usługi

Sprawy rodzinne prowadzimy od wielu lat, posiadamy wiedzę z zakresu prawa rodzinnego oraz duże doświadczenie procesowe. Przez szereg lat z sukcesem przeprowadziliśmy wiele postępowań sądowych i mediacji rodzinnych.

Prawnik w sprawach rodzinnych musi posiadać dużą wiedzę merytoryczną, ale jednocześnie również musi posiadać ogromne doświadczenie życiowe i wyczucie, tak aby zapewnić swojemu klientowi szansę na wygraną oraz optymalne rozwiązanie jego problemów życiowych. Z całą stanowczością możemy powiedzieć, iż posiadamy te cechy co dowodzą pozytywne opinie naszych klientów.

Współpracujemy również z Agencją Detektywistyczną oraz Psychologiem.

Nasz zespół

IMG_916821

Maria Snopczyńska

Radca Prawny
IMG_916841

Anna Kuleszyńska

Radca Prawny
IMG_916851

Aneta Podgajna

Aplikantka adwokacka