Kancelaria adwokacka Warszawa

Nasze usługi skierowane są do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Posiadamy szerokie doświadczenie w dziedzinach prawa, którymi się zajmujemy.

Z założenia pragniemy pomagać naszym klientom w sposób praktyczny i efektywny. Najważniejsze jest dla nas rozwiązanie problemu jak najbardziej korzystnie dla naszego klienta. Uzyskana wiedza oraz doświadczenie pozwalają zaoferować Państwu kompleksową obsługę prawną i zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych.

Doświadczenie

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mikołaja Snopczyńskiego zajmuje się świadczeniem usług prawnych od 1999r. Adwokat Mikołaj Snopczyński zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w Ministerstwie Finansów oraz renomowanej kancelarii adwokackiej jest wykładowcą i autorem licznych publikacji prawnych. Prywatnie miłośnik historii i sztuki.

Radca Prawny Maria Snopczyńska ukończyła aplikację prokuratorską i radcowską, następnie przez 12 lat była pracownikiem firmy ubezpieczeniowej TUiR Allianz Polska S.A. i TU Allianz Życie Polska S.A.

Nasze usługi

Świadczymy usługi prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego. Reprezentujemy naszych klientów w procesach sądowych, jak i uczestniczymy w negocjacjach pozaprocesowych.

Oferujemy usługi polegające na przygotowywaniu projektów pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, sprzeciwów, apelacji, skarg kasacyjnych umów, regulaminów, statutów oraz sporządzaniu opinii prawnych.

Nasz zespół

RADCA PRAWNY Maria Snopczyńska

Maria Snopczyńska

Radca Prawny
Radca Prawny Anna Kuleszyńska

Anna Kuleszyńska

Radca Prawny
APLIKANTKA ADWOKACKA Aneta Podgajna

Aneta Podgajna

Aplikantka adwokacka